Survivor All Star’ın ikinci Eleme Adayı Belli Oldu!

Survivor All Star’da önceki bölümde dokunulmazlık oyununu Kırmızı takım kazanmış, Mavi takımdan ilk eleme adayı Aysu olmuştu. Bu bölümde de dişe diş mücadeleye sahne olan dokunulmazlık oyununda sinirler gerildi. Tartışmalar meydana geldi. İkinci eleme adayı belli oldu. Heyecan dolu yarışmadan öne çıkanları Musa Can Çayan anlattı:

SEMA’YA SARILMASINI HİÇ ANLAMADIM’

Seda Ocak, yarışmaya yeni katılan kardeşi Sema’ya Nagihan’ın koşarak sarılmasına anlam veremediğini ifade etti. Seda, “Takım onu iyi karşıladı. Nagihan’ın koşarak Sema’ya sarılmasını hiç anlayamadım. Bir gün önce konseyde çıkarken kendi takımına benden daha kötü biri geliyor göreceksiniz dedi. Hem sevindim Sema’ya sarılmasına hem de dedim ki hayırdır dün Sema hakkında cümle kullanıyorsun, bugün ay Sema diye sarılıyorsun. İşte bu Nagihan Karadere, her şeyi her zaman her yerde farklı yapabiliyor” dedi.

OGEDAY’IN SAKATLIĞI HAKKINDA KONUŞTU

Ogeday, sakatlığıyla ilgili “Baktım biraz deneme fırsatım oldu. Arkada kendim böyle bir mekanizma tarzı bir şey yaptım. Çok böyle belle alakalı değil de biraz daha omuz tarzı gözüküyor. O yüzden iyi hissediyorum. İnisiyatif alıyorum. Doktorla da konuştuk. Top sende dedi, ben de okey oynamak istiyorum dedim. Enerjimiz güzel. Yeni arkadaşlar geldi, her biri kendi sezonlarında başarılı isimlerdi ama o sezonlar o sezonda kaldı. Başka bir sezondayız, kendileriyle yarışmak için heyecanlıyız” ifadelerini kullandı.

YAMAN VE YASİN ARASINDA GERGİNLİK

Oyun alanında Yaman’ın Yasin hakkında konuşması Yasin’i sinirlendirdi. Yasin’in neden bu kadar öfkelendiğini Yaman anlayamasa da, Poyraz araya girdikten sonra da Yasin’in sert sözleri devam etti.

OGEDAY VE YUNUS EMRE KAFA KAFAYA GELDİ
Oyun alanında gerginlik tekrardan yükseldi. Ogeday ile Yunus Emre kafa kaya geldi. Ogeday, ‘Ben başkalarına benzemem, haberin olsun. Terbiyeli ol” derken Yunus Emre de ‘Ne yaparsın’ diyerek üstüne yürüdü. Bozok araya gerek Yunus Emre’yi uzaklaştırdığında, Yunus Emre, “Ben de burada duracağım. ‘Avel’e bağlayacağım dedi. Ogeday’da ‘Normal olsan aynı şey zaten. Bunları yapıyorsun sonra köşede gelip özür diliyorsun herkesten” cevabını verdi. İkili arasında sözlü tartışmanın devam etmesiyle tekrardan gerginlik yükselerek karşı karşı geldiler. Yunus Emre çok sinirlenirken Atakan’ın araya girmesiyle ikili yatıştırıldı.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KAZANAN TAKIM
Dokunulmazlık oyununda 11-10’luk skordan sonra Yaman ile Berna, Sema ile Yunus Emre’yle karşı karşıya geldi. Yaman ve Berna’nın daha uzun süre dayanmasıyla 12-10’luk skorla dokunulmazlık oyununu Mavi Takım kazandı.

‘KIRMIZI TAKIMDA GÖRÜLEN TEK BİR SORUN VAR ODA YUNUS EMRE’
Ada konseyinde konuşan Acun Ilıcalı, “Kırmızı takımda görülen tek bir sorun var oda Yunus Emre.” dedi. Ilıcalı, Yunus Emre’nin kendince bu kontrol edilemez sinirinin sebebini açıklamasından sonra şu ifadeleri kullandı:

Ben sana hemen bu konuyla ilgili bir şey söyleyeyim. Senin gibi insanlarda ben her zaman şöyle bir değerlendirme yapıyorum. Ekip olarakta değerlendirmemiz bu, benim hayat felsefemde bu. Bir insan eğer bir insanla problemliyle bu dünyanın en normal olayı derim. İki insanla problemliyse de olabilir derim. Üçüncüyle problemliyle ya adamda bir şey mi var derim. Dördüncü ile problemliyle problem bu adamda derim. Beşinci ile problemliyse kafası gitmiş derim. Altıncı ile problemliyse de ümitsiz vaka derim. Değişik insanlarla problem yaşıyorsun çünkü problem sende

ELEME ADAYI
Dokunulmazlık oyununu kaybeden Kırmızı takımda konseyde 7 Pınar, 5 Gizem, 1 Aleyna çıktı. Bu sonuca göre ikinci eleme adayı Pınar oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x