Pucca’nın ev sahibi, ünlü yazarın kira borcunu ve evde yaptığı zararı mahkemeye taşıdı

Pucca olarak tanınan Selen Pınar Işık’ın ev sahibi, ünlü ismin 16 aydır kira ödemediği ve evini mahvettiğini söyleyerek dava açtı. Pucca’nın eski ev sahibi oyuncu Tuba Ünsal da ünlü yazarın kirasını ödemediğini ve evine zarar verdiğini belirtti. Pucca ise hakkındaki söylentilere isyan ederek “Muzdaripseniz dava açın” ifadelerini kullandı.

“EV RUTUBET İÇİNDE OLDUĞU İÇİN 3 AY OTURDUM”

Ev sahibi Ünsal’a kirasını ödemediği iddiasıyla gündeme gelen Pucca, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda isyan ederek şu ifadeleri kullandı: “Aaa yeter iyice vurun abalıya yaptınız! Yıllarca oturmuşum yalanını geçtim, zaten o evde hamile kaldım, son 3 ayında da taşındım. Hamileliğim yıllarca sürecek değil herhalde. Çıkacağımız tarihi de söyledik kendisi bizden sözleşme bitimine kadarını istedi. Depozitoya sayıldı. Çıkma nedenimiz de ev rutubet içindeydi ve ağrımayan kemiğim kalmamıştı.”

“HEPİNİZE KARŞI YASAL HAKKIMI KULLANACAĞIM”

“Köpeklerimizden de herkes şikayetçiydi. Bir de neden sadece ben? Kusura bakmayın da ben tek başıma mı yaşadım? Oh ne güzel ya partilerinize çağırıp, paylaşım isterken bu konu yoktu da şimdi mi geldi aklınıza. Bin tane derdim var başımda, sessiz kalmamın bir nedeni var elbet.. Onu da günü gelince öğreneceksiniz ama zorluyorsunuz artık. Ben bugünleri de atlatırım ama emin olun. Bir de madem bu kadar muzdariptiniz o halde yasal hakkınızı kullansaydınız, varsa öyle bir hak iddianız yine kullanabilirsiniz. Çünkü ben yasal haklarımı, hepinize karşı sonuna kadar kullanacağım emin olun!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x